f

O nas

Witamy na stronie Centrum Implantologicznego Alfa-Dent! Istniejemy na rynku stomatologicznym Podlasia od 1994 roku. Przez ten czas zaufało nam już tysiące Pacjentów co jest najlepszym dowodem na to, że jakość świadczonych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie.

Nasz zespół specjalistów posiada duże doświadczenie i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i specjalistycznych szkoleniach. Proponujemy różne możliwości i metody leczenia (zwłaszcza protetycznego) tak, aby odpowiadały one Pacjentowi pod względem medycznym, estetycznym oraz finansowym.

Zabiegi stomatologiczne wykonujemy bezboleśnie – znieczulenie miejscowe, znieczulenie ogólne (całkowite), sedacja (Pacjent nie czuje i nie pamięta zabiegu, jednak zachowany jest ciągły kontakt lekarza z Pacjentem). Stosujemy najnowsze technologie protetyczne oraz implantologiczne. Wyjaśniamy dokładnie sposób wykonywania poszczególnych procedur tak, aby Pacjent zrozumiał na czym polega zabieg. Posiadamy na miejscu aparat pantomograficzny oraz RTG, co pozwala na szybką diagnostykę przy fotelu.

Alfa-dent kojarzy się z wysoką jakością świadczonych usług, z życzliwymi indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. Rozumiemy potrzeby i robimy wszystko, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem. Przed każdym zabiegiem gabinet zostaje poddany dezynfekcji profesjonalnymi preparatami. Posiadamy oddzielne pomieszczenie oraz odpowiedni sprzęt do sterylizacji. Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe używamy sprzętu i materiałów jednorazowych.

Wnętrza naszego gabinetu spełniają najwyższe normy jakościowe i estetyczne. Pomieszczenia są klimatyzowane, przestronne. W poczekalni czekają na Pacjentów wygodne sofy wraz z fotelami, prasa, bezprzewodowy internet, świeża woda oraz przede wszystkim miła obsługa.

Serdecznie zapraszamy
Zespół alfa-dent