f

Sprzęt i technologie

Bezpieczeństwo i zadowolenie Pacjentów jest dla nas priorytetem. Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne sprzęty stomatologiczne renomownych firm. Pozwala to zapewnić Pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne z zachowaniem najwyższych standardów.

Dobra widoczność jest podstawą prawidłowego leczenia stomatologicznego, a powiększenie pola widzenia to gwarancja dokładności. Podczas zabiegów nasi lekarze używają lup stomatologicznych. Są one nieocenionym narzędziem pracy, umożliwiającym bardzo dokładne diagnozowanie i precyzyjne prowadzenie procesu leczenia.

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości o uznanej renomie w branży stomatologicznej. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które gwarantują nie tylko dostęp do najnowszych rozwiązań w stomatologii, ale również ciągłość w dostawach.

Na rynku istnieje dużo różnorodnych systemów implantologicznych wykorzystywanych w stomatologii – ich dokładna liczba nie jest znana. Na rynku pojawiają się systemy, które potrafią zniknąć po kilku latach. Poza liderami światowymi, którzy kontrolują większą część rynku, istnieją również systemy o zasięgu regionalnym. W naszym Centrum pracujemy na najlepszych systemach implantologicznych międzynarodowych firm takich, jak: Straumann (Szwajcaria), Zimmer (Stany Zjednoczone), CWM Cowellmedi (Korea Południowa). Międzynarodowi producenci nie tylko prowadzą prace badawcze mające na celu udoskonalanie produktów. Zapewniają również dostęp do elementów niezbędnych przy zabiegach implantacji. Istotną cechą największych systemów implantologicznych jest również bezpieczeństwo ich stosowania oraz gwarancja na produkty.